... sme reklamné a grafické štúdio a milujeme našu prácu

Naše realizované projekty

Mamateyka

Návrh plagátu pre Saleziánske stredisko na Mamateyovej ulici v Bratislave. Bola to naša prvá úloha pre 'Mamateyku'. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Lacné interiérové dvere

Pre nášho dlhoročného klienta sme tentokrát mali za úlohu zrealizovať internetovú predajňu s užívateľsky prívetivým konfigurátorom interiérových dverí.

Clever consulting

Účtovnícka firma orientujúca sa na individuálny prístup a poskytovanie komplexných služieb vo svojom odbore požadovala reprezentatívny web.

Union poisťovňa

Redizajn poisťovacieho systému maďarskej poisťovne sme realizovali pre nášho partnera - spoločnosť Softec.

Študentská kvapka krvi 2013

Akciu organizovanú pod záštitou UCM, pri ktorej darovalo radosť, zdravie a lásku niekoľko desiatok ľudí, sme podporili aj tento rok a tešíme sa na ďalšie :)

SPŠE Hálova

V konkurenčnom boji pomáhame nie len firmám - vedenie elektrotechnickej priemyslovky sa rozhodlo, že sa svojim budúcim študentom budú propagovať na úrovni.

PS reality

Magazín PS reality je zameraný na reality a stavebníctvo pre Bratislavu a jej okolie. Internetová prezentácia si importuje dostupné online vydania magazínu zo služby ISSUU.

Firmáreň.sk

Vytvorenie loga a webového dizajnu tohto dnes populárneho projektu sme realizovali pre nášho partnera - spoločnosť Softwave.

Infinity Language Institute

Novovzniknutá jazyková škola sa rozhodla využiť naše služby v roku 2012, a odvtedy sa na nás pravidelne obracajú s požiadavkami najmä na grafické riešenia.

Baltyre

Jeden z hlavných dovozcov pneumatík do EÚ nás oslovil s požiadavkou na vytvorenie systému internetového obchodovania s prepojením na ekonomický softvér.

Body studio

Body studio prišlo s revolučným spôsobom cvičenia. Zatiaľ čo sa tréneri starajú o harmóniu nášho tela a duše, my sa staráme o ich web a firemný dizajn.

Tatramodel

Najväčší a najdlhšie pôsobiaci predajca modelov lietadiel, áut a lodí na Slovensku sa rozhodol zmodernizovať a neustále zdokonaľovať svoju internetovú predajňu.

Kros Design Award

Súťaž vyhlásená spoločnosťou KROS a.s., v ktorej úlohou bolo navrhnúť užívateľský interfejs pre ekonomický softvér. Víťazom sa stal náš grafik, Martin Malina :)

Stavebniny KOVEMA

Stavebniny pri zmene právnej formy a budovaní novej značky stavili na heslo: "Robme každý to, čo najlepšie vieme" - preto sú dnes naším VIP klientom.