... sme reklamné a grafické štúdio a milujeme našu prácu

Reklamné polepy na autá, výklady, tabule

Reklamné polepy na autá

Propagujte Vašu firmu či produkt kamkoľvek prídete - Vaše auto nemusí byť iba prostriedkom na prepravu, môžete si ho predstaviť ako jednu veľkú reklamnú plochu, za ktorú navyše neplatíte ani cent. Je len na Vás, či sa rozhodnete pre decentný polep spočívajúci z loga a www adresy, alebo ohúrite okoloidúcich celoplošným polepom.

Čiastočný polep auta

Polep vyrobíme z viacerých častí samolepiacich fólií a po týchto častiach ho aplikujeme na Vaše auto. Výsledkom môže byť nevtieravá avšak veľmi efektívna reklama. Cena polepu je veľmi individuálna, závisí najmä od veľkosti, farebnosti a náročnosti jednotlivých samolepiek, ako aj rozsahu samotnej aplikácie. Zašlite nám vizualizáciu Vašej predstavy a vypracujeme Vám kalkuláciu.

Celoplošný polep auta

Grafiku vytlačíme na obrovské kusy samolepiacich fólií, ktoré svojimi vlastnosťami sú schopné dokonale priľnúť k povrchu auta. Šikovné ruky skúseného lepiča dokážu za pomoci tepla a profesionálneho aplikačného príslušenstva tieto fólie vytvarovať a aplikovať aj na zložité časti auta, napr. na zrkadlá, hlboké prelisy či vypukliny. Aj pri tomto type lepenia sa cena nedá paušalizovať, nakoľko nie všetky autá sú rovnakých rozmerov a povrchovej náročnosti. Pre vypracovanie kalkulácie potrebujeme vedieť aspoň značku, typ a rok výroby polepovaného auta.

Reklamný polep na výklad

Vaša predajňa si zaslúži, aby vyzerala naozaj dobre. Zákazník by sa pri pohľade na Váš výklad mal dozviedieť, čím sa zaoberáte, čo ponúkate, a veľakrát je práve vizuál Vašej predajne z ulice dôvodom, prečo k Vám zákazník vkročí - alebo aj nevkročí... Reklamný polep na výklad je možné rovnako ako na auto realizovať viacerými technológiami. Po konzultácii Vám navrhneme najvhodnejší spôsob a technológiu výroby polepu.

Reklamné tabule

Reklamné tabule vyrábame z rôznych druhov tabúľ. Najčastejšie využívame penené PVC dosky KomaTEX hrúbky 2 až 10 mm alebo sendvičovú dosku KomaALU či SKYBOND, kde PE jadro je z oboch strán potiahnuté hliníkom hrúbky 0,2 - 0,3 mm. Povrch samotnej tabule môže byť matný alebo lesklý, a takisto je na výber z niekoľkých farieb.

Grafiku na tabuľu aplikujeme 2 základnými spôsobmi:

  • jednotlivé nápisy a tvary vyplotrované z farebných samolepiacich fólii aplikujeme na tabuľu pomocou prenosných fólii (tento spôsob je vhodný pri grafike neveľmi náročnej na farebnosť)
  • celý grafický motív vytlačíme na samolepiacu fóliu a tú následne v celku aplikujeme na tabuľu (takto je možné na tabuľu umiestniť fotografie a iné ľubovoľné grafické prvky)

Takto vyhotovené reklamné tabule sú vhodné na umiestnenie v interiéri aj exteriéri. Pre vyššiu životnosť a odolnosť môžeme na tlačený motív aplikovať ochrannú lamináciu.

Tabuľu je možné namotnovať na určené miesto nitmi, srkutkami či obojstrannou páskou, prípadne pre zavesenie tabule použiť tzv. "áčko" (stojacu kovovú konštruciu).