... sme reklamné a grafické štúdio a milujeme našu prácu

Firemný dizajn, tvorba loga, grafika

Tvorba loga a návrh firemných farieb

V dnešnej dobe je vlastná identita firmy veľmi dôležitá. Firma s vlastnou identitou je ľahko rozpoznateľná a zapamätateľná jej zákazníkmi. Identita firmy sa spája s lojálnosťou zákazníka a s určitými očakávaniami z predošlej skúsenosti. Z tohto dôvodu je pre firmu dôležité mať vytvorenú vlastnú identitu.

K identite firmy prispieva hlavne logo spoločnosti, ktoré vám radi navrhneme spolu so zadefinovaním firemných farieb.

Ako logo vytvárame?

Prvým krokom pri tvorbe vašeho loga je zodpovedanie otázok typu:

  • kto je Vaša konkurencia, čím sa od nej odlišujete,
  • kde všade je pravdepodobné, že logo použijete,
  • ...

Tie si spoločne prejdeme pri osobnom stretnutí alebo e-mailom.

Po dôkladnej príprave vytvárame myšlienkové mapy, ktoré nám pomáhajú dopracovať sa k rôznym nápadom. Tieto nápady postupne filtrujeme, upravujeme, až dospejeme k návrhom, ktoré Vám odprezentujeme. Množstvo predložených návrhov je vždy individuálne, väčšinou sú však postačujúce max. 3 návrhy.

Spoločnou diskusiou vyberieme najvhodnejší návrh a ten následne doladíme podľa Vašich pripomienok až do finálnej podoby. Logo Vám pripravíme vo všetkých potrebných formátoch - bitmapových (pre použitie na webe, pre tlač vizitiek, letákov, hlavičkových papierov, ...) a vektorových (pre výrobu veľkoformátovej reklamy, samolepiek, potlač reklamných predmetov, ...). Spolu s logom od nás dostanete logomanuál, ktorý bude pojednávať a základných pravidlách používania loga.

Ďalšie prvky firemného dizajnu

Firemné vizitky sú jedným z najpoužívanejších prvkov Vašej firemnej identity, preto si na ich grafickom spracovaní dávame záležať.

Samozrejmosťou je spracovanie grafického motívu propagačných materiálov akéhokoľvek druhu (od letákov, plagátov, cez brožúry, katalógy, až po billboardy a reklamné tabule), grafické návrhy polepov na Vaše firemné autá či výklady.